Budujemy Twoją przyszłość

Rusztowania fasadowe

Nasza firma oferuje kompleksowe usługi, obejmujące montaż oraz demontaż rusztowań fasadowych. Już od 2013 roku przeprowadzamy tego typu prace nie tylko na terenie Polski, ale też Niemiec oraz Szwecji. Bogate doświadczenie, znajomość obowiązujących norm i  przepisów, a także zgrany zespół sprawiają, że od lat wychodzimy naprzeciw wyzwaniom. Nasze usługi gwarantują pełne bezpieczeństwo stawianych konstrukcji, bez względu na obciążenie oraz warunki pogodowe. Wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone techniki montażowe, za sprawą których zlecone prace stają się tak samo szybkie, co efektywne.

Jeśli poszukujesz pracy jako monter rusztowań systemowych, zachęcamy do regularnego sprawdzania zakładki Pracuj w GLT. Jesteśmy otwarci na wszystkich kandydatów do pracy – wymagamy jedynie chęci do pracy oraz braku lęku wysokości. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi ofertami pracy.

Charakterystyka rusztowań fasadowych

Rusztowania fasadowe, nazywane także elewacyjnymi lub przyściennymi, umożliwiają przeprowadzanie prac na zewnątrz budynku, przy jednoczesnym dostępie do dużych powierzchni obiektu. Zależnie od potrzeb konstrukcja może mierzyć od dwóch do kilkudziesięciu metrów wysokości, zachowując znakomitą stabilność bez względu na swoje gabaryty. Rusztowania elewacyjne składają się z elementów powtarzalnych, co zapewnia im wiele zastosowań – konstrukcje tego typu mogą pełnić funkcję elementów składowych, a także być wykorzystywane podczas wielu prac remontowo-budowlanych. 

Co sprawia, że warto zlecić montaż rusztowań fasadowych właśnie nam?

Wiemy jak istotne jest zapewnienie najwyższego poziomu bezpieczeństwa wszystkim osobom, pracującym na wysokościach. Z tego też powodu realizując zlecone prace, nasi monterzy rusztowań fasadowych wykorzystują wyłącznie najnowocześniejszy sprzęt, wykorzystując swoje umiejętności zdobyte na regularnych szkoleniach i pracy pod okiem najlepszych. Montując konstrukcje elewacyjne, przytwierdzamy je do ścian budynku, wykorzystując w tym celu wysokiej jakości kotwy. Zależnie od architektury obiektu oraz dokumentacji techniczno-ruchowej, dobieramy najodpowiedniejsze metody kotwienia, dostosowując rusztowanie do konkretnego poziomu obciążenia. Dzięki temu, zamontowana konstrukcja pozostaje statyczna nawet przy bardzo silnym wietrze lub intensywnych pracach.

Nasze usługi niosą ze sobą duże oszczędności, zarówno finansowe, jak i czasowe. Wszelkie koszty wyceniamy bowiem w sposób indywidualny. Montaż i demontaż rusztowań fasadowych przeprowadzamy w możliwie najkrótszym czasie, aby umożliwić wcześniejsze rozpoczęcie właściwego remontu lub oddanie obiektu do użytku.

Poszukujesz pracy jako monter rusztowań? Skontaktuj się z nami!

Jeśli poszukujesz pracy jako monter rusztowań fasadowych, trafiłeś we właściwe miejsce. Stawiamy na kandydatów, chętnych do pracy oraz pracowników, którym niestraszne jest wielogodzinne przebywanie na wysokościach. Zapewniamy atrakcyjne wynagrodzenie, profesjonalne szkolenie i możliwość pozyskania cennego doświadczenia podczas prac w Niemczech oraz Szwecji. Nie traktujemy przy tym naszych pracowników jak pracowników sezonowych – z nami możesz rozpocząć wieloletnią karierę! Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia zakładki Pracuj w GLT – być może czekamy właśnie na Ciebie!

Rusztowania fasadowe - GLT