Budujemy Twoją przyszłość

Rusztowania modułowe

Już od 2013 roku nasza firma zajmuje się profesjonalnym montażem i demontażem rusztowań modułowych na terenie Polski, Niemiec i Szwecji. Wieloletnie doświadczenie, przystępne ceny, oraz bogata znajomość przepisów, obowiązujących w krajach realizacji sprawiły, że z każdym rokiem, nasze grono zadowolonych klientów poszerza się o kolejnych zleceniodawców. Stawiamy zarówno na kandydatów nie doświadczonych jaki i specjalistów, chcących poszerzyć swoje kompetencje zarówno poprzez regularne szkolenia, jak i realizację różnych zleceń, zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. Jeśli jesteś zainteresowany pracą w naszym Zespole – zapraszamy do zapoznania się z naszymi ofertami pracy.

Charakterystyka rusztowań modułowych

Prace wykonywane przez monterów rusztowań modułowych potrafią być naprawdę zróżnicowane. Mowa tu o konstrukcjach, które możemy konfigurować na rozmaite sposoby. Znajdują one szerokie zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu, takich jak petrochemia, budownictwo czy energetyka.

Rusztowanie modułowe opiera się na połączeniu stojaków z ryglami i stężeniami w taki sposób, aby możliwe było rozmieszczenie punktów węzłowych w modułach, czyli regularnych odstępach. Dzięki nowatorskim rozwiązaniom konstrukcyjnym te rusztowania są bardzo stabilne, a zarazem lekkie, co ma znaczący wpływ na łatwość ich montażu oraz transportu. Co więcej, modułowa forma sprawia, że rusztowanie może zostać połączone z konstrukcją ramową, a także rozbudowane w dowolnym kierunku. W efekcie, konstrukcje tego typu znakomicie sprawdzają się podczas realizacji zleceń, wymagających modyfikacji postawionego rusztowania w trakcie przeprowadzanych prac.

Dlaczego warto postawić właśnie na nasze usługi?

Już od początków naszej działalności, skupiamy się na tym, aby móc połączyć przystępność naszych usług z najwyższą możliwą efektywnością. Z tego też powodu, nie trzymamy się z góry określonego cennika – każde zlecenie podlega u nas indywidualnej wycenie. Stawiając rusztowania modułowe, wykorzystujemy profesjonalne techniki montażowe, zapewniające konstrukcjom dużą odporność na obciążenia czy silne powiewy wiatru.

Poszukujesz pracy jako monter rusztowań modułowych? Skontaktuj się z nami!

Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby poszukujące pracy jako monterzy rusztowań modułowych. Nie wymagamy doświadczenia od naszych kandydatów – wszystkie umiejętności zdobędziesz w trakcie przyuczenia do zawodu na budowie. Oczekujemy jedynie zapału do pracy, umiejętności pracy w zespole oraz braku lęku wysokości. Zapewniamy atrakcyjne wynagrodzenie, stałe zatrudnienie na umowie o pracę, możliwość pracy w Niemczech i Szwecji, a także bezpłatne zakwaterowanie podczas wyjazdów służbowych. Zapraszamy do regularnego sprawdzania ofert, dostępnych w zakładce Pracuj w GLT!

Rusztowania modułowe - GLT