Budujemy Twoją przyszłość

Rusztowania systemowe

Już od 2013 roku nasza firma świadczy kompleksowe usługi obejmujące montaż i demontaż rusztowań systemowych typu roboczego oraz ochronnego. Nasze bogate doświadczenie zdobyte na przestrzeni czasu, podczas realizacji zamówień w Polsce, jak i w Szwecji oraz Niemczech, pozwala nam na sprawne dobranie najskuteczniejszych rozwiązań do konkretnego obiektu. Zapewniamy naszym klientom profesjonalny montaż zarówno rusztowań ramowych, jak i stojakowych oraz modułowych. Zajmujemy się konstrukcjami, wykorzystywanymi podczas wszelkich robót remontowych oraz budowlanych. Ponadto, zainteresowanych pracą w charakterze montera rusztowań, zapraszamy do zapoznania się z naszymi ofertami pracy.

Czym dokładnie jest rusztowanie systemowe?

Rusztowanie systemowe to tymczasowa konstrukcja budowlana, w której wymiary poszczególnych elementów mają bezpośredni wpływ na wymiary siatki konstrukcyjnej. Tego typu rusztowania można wykorzystywać w różnorodny sposób – umożliwiają one zarówno utrzymywanie ludzi, jak i wyposażenia wykorzystywanego podczas danych prac. Należy przy tym pamiętać, że konstrukcje systemowe dzielą się na dwa rodzaje. Pierwszym z nich są rusztowania typowe, czyli takie, które zostały zamontowane w zgodzie z instrukcją montażu i eksploatacji. Konstrukcje tego typu nie wymagają tym samym przygotowania dodatkowej dokumentacji projektowej. Przeciwieństwem tych rusztowań są konstrukcje nietypowe, których konfiguracja odbiega od załączonych instrukcji. W przypadku tego typu rusztowań konieczne jest sporządzenie dokumentacji projektowej.

Dlaczego warto zlecić montaż rusztowań właśnie nam?

Wieloletnie doświadczenie oraz rzetelność naszych pracowników sprawiły, że każdego roku pomagamy klientom w różnego rodzaju pracach remontowo-budowlanych. Znajomość praw i norm obowiązujących na terenie Polski, Niemiec oraz Szwecji pozwala nam na sprawną realizację każdego zlecenia. Szybkość i skuteczność gwarantuje doświadczony, zgrany zespół – oferujemy możliwość rozpoczęcia pracy jako monter rusztowań systemowych nowym pokoleniom specjalistów.

Nowoczesne techniki montażowe, nabyte przez naszych pracowników, stanowią stuprocentową gwarancję bezpieczeństwa stawianych konstrukcji. Zajmujemy się montażem zarówno modeli ramowych, wykorzystywanych przede wszystkim przy obiektach o prostej, sześciennej bryle, jak i modułowych, przeznaczonych do pracy przy budowlach o niestandardowej architekturze. Posiadamy również najnowocześniejsze wyposażenie gwarantujące możliwie najszybszy montaż i demontaż rusztowań systemowych.

Poszukujesz pracy jako monter rusztowań? Dołącz do naszego zespołu!

Jeśli poszukujesz pracy jako monter rusztowań systemowych, zachęcamy do regularnego sprawdzania zakładki Pracuj w GLT. Jesteśmy otwarci na wszystkich kandydatów do pracy – wymagamy jedynie chęci do pracy oraz braku lęku wysokości. Zapewniamy profesjonalne szkolenia, satysfakcjonujące wynagrodzenie oraz możliwość nabycia cennego doświadczenia podczas prac wykonywanych w Niemczech i Szwecji. Skontaktuj się z nami już dziś i przekonaj się, że rozpoczęcie kariery monterskiej wcale nie musi być trudne!

Rusztowania systemowe - GLT