Budujemy Twoją przyszłość

Jakie rusztowania budujemy

W zakres naszych usług wchodzi montaż i demontaż rusztowań modułowych, systemowych, ramowych, fasadowych oraz przemysłowych. W ich doborze służymy fachowym doradztwem, wychodząc poza schematy nieosiągalne przez inne firmy rusztowaniowe.

Nowoczesne rusztowania – praca zgodnie z nowoczesnymi metodami budowlanymi

Niezależnie od prowadzonych inwestycji przemyślana technologia i prosta obsługa systemu rusztowania pozwala na szybką, ekonomiczną i elastyczną pracę. Obiekty o skomplikowanych kształtach wymagają specjalnych konstrukcji, których często nie jest w stanie wznieść nawet doświadczony monter rusztowań. Praca i czas takiej osoby mogą być zaoszczędzone, jeśli postawi się na nasze usługi.

Budujemy z następujących typów rusztowań:

Przy ich montażu i demontażu stawiamy na jakość i bezpieczeństwo. Każde z nich jest przystosowane do obowiązujących norm i przepisów.

Niezawodne rusztowania dla każdego

Rusztowania systemowe za sprawą elastycznego projektu i mnogości dostępnych opcji można w łatwy sposób dopasować do konkretnych potrzeb. Na rynku najczęściej spotyka się te o budowie ramowej oraz modułowej. Każdy z tych wariantów można zastosować do obiektów niemal każdej wielkości. 

Rusztowania modułowe swoją nazwę zawdzięczają stojakom pionowym, które wyposażone są w rozety przyłączeniowe. Te z kolei umożliwiają zamontowanie pozostałych elementów. Stosuje się je w przemyśle, stoczniach, rafineriach, elektrowniach i kopalniach. 

Z kolei rusztowania ramowe w porównaniu z innymi typami cechuje łatwość transportu i szybkość budowy. Składają się z elementów, które łączy się w zależności od zapotrzebowania. W jakich przypadkach można zastosować tego typu rusztowania? Praca na nich jest możliwa przy budowlach prostych i sześciennych bryłach.

Budujemy też rusztowania fasadowe, które posłużą do prac wykonywanych na zewnątrz budynków. Dają swobodny dostęp do konstrukcji o dużych powierzchniach. Ich stabilność i wytrzymałość pozwalają na prowadzenie prac na wysokościach. Te mogą być wykonywane nawet przez pomocnik montera rusztowań. Praca na rusztowaniach przemysłowych z kolei pozwala na bieżącą obsługę urządzeń, instalacji czy do prowadzenia remontów.

Decydując się na nasze usługi, nie ma obaw, że któryś z elementów nie będzie dopasowany. Gwarantujemy, że zarówno składanie, jak i rozkładanie rusztowania nie pochłonie dużo czasu.

Jakie rusztowania budujemy? - GLT