Budujemy Twoją przyszłość

Rusztowania przemysłowe

Nasza firma oferuje profesjonalne usługi obejmujące montaż oraz demontaż rusztowań przemysłowych. Jesteśmy obecni na rynku już od 2013 roku. Od początków naszej działalności zrealizowaliśmy szeroką gamę zleceń, zarówno na terenie Polski, jak i Niemiec oraz Szwecji. Jako doświadczeni specjaliści doskonale rozumiemy, jak istotne jest solidne i terminowe wykonanie wszystkich zamówień, szczególnie przemysłowych. Z tego też powodu stawiamy na nowoczesne techniki montażowe, gwarantujące trwałość i stabilność każdej konstrukcji. Mamy na uwadze również czas naszych klientów – dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, jesteśmy w stanie zakończyć wszystkie zlecone czasie w uzgodnionym terminie. 

Jeśli poszukujesz pracy jako monter rusztowań systemowych, zachęcamy do regularnego sprawdzania zakładki Pracuj w GLT. Jesteśmy otwarci na wszystkich kandydatów do pracy – wymagamy jedynie chęci do pracy oraz braku lęku wysokości. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi ofertami pracy.

Zastosowanie specjalistycznych rusztowań przemysłowych

Rusztowania systemowe wykorzystywane w przemyśle, znajdują zastosowanie w wielu jego gałęziach. Konstrukcje modułowe tego typu są używane nie tylko w budownictwie, ale też w przemyśle chemicznym, metalurgicznym, farmaceutycznym, energetycznym, a także spożywczym. Odpowiednio dobrane rusztowanie przemysłowe zapewnia optymalną ochronę podczas montażu instalacji elektrycznej, a także pozwala na budowę tymczasowych hal. Konstrukcje tego typu są również niezbędne w trakcie przygotowywania przekryć zimowych lub różnego rodzaju podpór.

Dlaczego warto zlecić montaż rusztowań przemysłowych właśnie nam?

Ze względu na ogromne zróżnicowanie prac, monter rusztowań przemysłowych powinien odznaczać się dużym doświadczeniem, które pozwoli mu na dobranie najodpowiedniejszego sprzętu i technik montażowych do konkretnej budowli. Na przestrzeni lat realizowaliśmy różnego rodzaju zlecenia na wielu obiektach przemysłowych w Polsce, jak i Niemczech oraz Szwecji. Znajomość obowiązujących norm i rozmaitych technik montażowych sprawiają, że nasi pracownicy są w stanie podjąć się każdego wyzwania, bez względu na jego złożoność.

Odpowiednio dobrane schematy zapewniają naszym rusztowaniom przemysłowym znakomitą wytrzymałość, bez względu na architekturę obiektu. Postawiona przez nas konstrukcja zagwarantuje bezpieczeństwo wszystkich przebywających na niej osób oraz wykorzystywanych sprzętów. Nasz zespół tworzą pracownicy, przechodzący regularne szkolenia wyposażeni w najnowocześniejsze akcesoria.

Poszukujesz pracy jako monter rusztowań? Dołącz do naszego zespołu!

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich osób, które chcą rozpocząć pracę jako monter rusztowań przemysłowych. Nie wymagamy doświadczenia – liczy się dla nas gotowość do pracy na wysokości oraz zapał do pracy. Zapewniamy profesjonalne szkolenia, ciągłość zatrudnienia, bezpłatne zakwaterowanie, atrakcyjne wynagrodzenie, a także możliwość zdobycia cennego doświadczenia podczas wykonywania prac w Niemczech oraz Szwecji. Ogłoszenia i szczegóły znajdą Państwo w zakładce Pracuj w GLT. Zapraszamy do kontaktu!

Rusztowania przemysłowe - GLT